Ook het volgende patroon is klaar om gepubliceerd te worden.
Getest door 5 haaksters...En nu beschikbaar voor jullie allemaal!
En natuurlijk zet ik ook deze eerste 3 testers ook even in de schijnwerpers... Van de andere 2 heb ik nog geen foto's binnen. Dus die volgen later!
De foto's van deze prachtige creaties laat ik hier met trots zien
![]() |
Marielle - een prachtige kangoeroe. Op haar advies de buidel aangepast. |
![]() |
Rita heeft bijna een muisje gemaakt door de oogjes iets anders te plaatsen. Ook hier zat nog een foutje in de buidel |
![]() |
Suzanne heeft deze prachtige kangoeroe gemaakt. Ze heeft een eigen blog: http://haakblog.wordpress.com Dames bedankt! En ook haken? Dat kan.... hier is het patroon! |
Wat zijn ze mooi geworden. Ik ben benieuwd naar de andere 2 en natuurlijk naar de salamander ;)
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Elisa
Zoveel variaties op één patroon. Leuk om te zien. Ik ben benieuwd hoe de andere twee eruit zien. Jij natuurlijk bedankt voor het ontwerpen en uitwerken én delen van het patroon. Zelf ga ik eerst aan de slag met jou andere patroon, maar deze komt op mijn wensenlijst om nog te doen.
BeantwoordenVerwijderenFijn weekend, Margaret
Wat een grappige kangoeroes , leuk dat ze allemaal verschillend zijn.
BeantwoordenVerwijderenBen ook benieuwd naar de andere 2.
Dankje voor het patroontje :)