Doorgaan naar hoofdcontent

AmiFan haak little Birds (6)


Een laatste vogel. Daarna ga ik weer andere beestjes haken.
Want de Haak Samen komt er ook aan... En nog een paar andere projecten liggen om te delen.
Wil je weten wat? Kijk dan even bij Amberscreaties.
Ik heb voor haar een aantal sleutelhangers gehaakt. Het musje kennen jullie al.
Maar bij haar kan je alvast andere voorbeelden zien.
Dit keer een gekleurd parkietje... Het patroon is helemaal het zelfde als het musje.
Alleen de kleuren anders.
Grappig he? Dat door een paar kleurtjes je een heel ander vogeltje krijgt.


Lijf & hoofd

Nodig: rood, geel, oranje.

Start met rood.
R1. 6v in magic ring.
R2. *2v in v* herhaal 6x (12)
R3.v, 2v in v, (wissel naar geel) v, 2v in v, 4v, 2v in v, v, (wissel naar rood), 2v in v (16)
R4. v, 2v in v, (wissel naar geel) 2v, 2v in v, 6v, 2v in v, 2v, 2v in v, v (20)
R5. (oranje) 2v in v, 3v, 2v in v, 10v, 2v in v, 3v, 2v in v (24)
R6. 3v. 2v in v,  3v, 2v in v, 8v, 2v in v, 3v. 2v in v, 3v (28)
R7-11 28v (28)
R12. 5v,  min, 5v min, 5v, min, 5v, min (24)
opvullen
R13. *min* herhaal 12x (12)
R14. * min* herhaal 6x (6)
afhechten.

Vleugels (2x)

blauw haken.
R1. 5v in magic cirkel
R2. *2v in v* herhaal rondom 5x (10)
R3. *2v in v, v* herhaal 5x (15)
R4. 2 lossen, 3 stokjes, afhechten

Staart

Rood kleur.
R1. 4v in magic ring.
R2. 2v in v, v, 2v in v, v (6)
R3. *2v in v, 2v * herhaal 3c (9)
R4-. 9v
afhechten en niet opvullen

Snavel. Borduur met huidkleur van boven naar beneden en eindig met 2x streepjes rood van links naar rechts.

Pootjes (2x)
Zalmroze kleur. Haak 5 lossen. * halve vast in de 2e losse vanaf de haaknaald. 4 halve vaste* ga door met 5 lossen en herhaal *. Eindig met halve vaste in de 1e losse.

Oogjes plaats je een klein blauw kraaltje op rij 4/5. Net in de witte band. Borduur er een klein zwart streepje onder.
 
En nu jullie... je ziet nog meer vogeltjes hieronder...
 Gewoon kleurtjes veranderen en maak je eigen vogel 


Reacties

  1. De vogeltjes zien er zo bij elkaar schattig uit. En je hebt helemaal gelijk dat kleuren haakwerkje een eigen uitstraling geven. Leuk dit laatste vogeltje.

    Groetjes, Margaret

    BeantwoordenVerwijderen

Een reactie posten

Wat leuk dat je je reactie hier achter laat! Alvast bedankt. Vragen stellen graag via het contactformulier. Hartelijke groet AmiFan

Populaire posts van deze blog

Patroon Konijn Suusje

En ja.... de laatste voor de zomervakantie... Suusje het konijn is ook klaar. Met dank aan Mariëlle en Saskia die deze schat hebben getest. En hun resultaat mag er ook zijn! Mariëlle heeft er zelfs een jurkje bij ontworpen die ik in het patroon heb toegevoegd. Leuk om te zien hoe anders Suusje wordt als het met gewoon glad katoen wordt gehaakt. Net zo schattig! Dames, dank voor het testen. en wil jij nu ook aan de slag? Dat kan.....  hier is het patroon .

Blue monkey patroon

Wat is dit nu? Een monster? Je zou het bijna denken... Nicole ging met mijn patroon aan de haak.... en testte Blue monkey op geheel eigen wijze. Resultaat... en monsteraapje. Nog een duistere foto erbij... en brrrrrr Maar er zijn nog veel meer prachtige aapjes gehaakt.  Sommige met lange haren. En sommigen hebben een gladde huid of zelfs een truitje gekregen. De tip van Margaret om de steek die ik gebruikte voor het neusje op het gehele aapje toe te passen vind in erg geslaagd.  Eliza, Margaret, Nicole, Rita, Dominique en Marielle bedankt voor het testen!     Ik ben super blij en verrast met het resultaat. Dat dit uit mijn patroon te halen is! Geweldig! Blue Monkey is er ondersteboven van! Wil je ook je eigen variant maken? Dat kan, het patroon van het aapje is nu te downloaden En denk je nog even aan de GIVE AWAY? Nog 1 week te gaan

Hollands Olifantje

Alweer een prachtig patroon weten te scoren. Dit keer uit de Oekraïne. Jasmine heeft een prachtige olifant gemaakt. Zij maakte deze in het roze. Ik heb een Hollandse variant van gemaakt. De laatste update van dit patroon is gedaan op: 5 oktober 2013. Wil je meer zien van Jasmine. Want ze heeft nog meer mooie patronen... ga naar haar website: http://jasmine.in.ua/opisaniya/slonyasha/ We beginnen met hoofd en slurf. Dat is één deel. Indien je net als ik een rood wit blauw variant wilt maken, let dan op de kleuren die er achter staan. Anders is het één geheel, in één kleur. R1: 6v in magic cirkel (oranje) cute-amigurumi.blogspot.nl R2: *2v in v* 6x (12) (oranje) R3: *2v in v, v* 6x (18) (oranje) R4: *2v in v, 2v* 6x (24) (oranje) R5: *2v in v, 3v* 6x (30) (oranje) R6: *2v in v, 4v* 6x (36) (oranje) R7: *2v in v, 5v* 6x (42) (oranje) R8-14: 42v (oranje) R15: *min, 5v* 6x (36) (oranje) R16: *min, 4v* 6x (30) (oranje) R17: *min, 3v* 6x (24) (oranje) Deels opvulle