Doorgaan naar hoofdcontent

Wasknijper (3) "teletubbie"

Zit nog even te zoeken naar een moment waarop ik elke dag zal bloggen.
Ik heb besloten die in de avond te doen.
Dus na 20 uur in de avond, elke dag een nieuw wasknijper patroon.
Vandaag  José. 
 Ik heb het een 'teletubbie' genoemd.
Daar vond ik het wel op lijken toen ik het voor het eerst zag.
Als je namelijk niet twee, maar één oor haakt
 en deze midden op zijn hoofd zet...
Krijg je Po, van de teletubbies... (en dan moet die natuurlijk rood)
 Ik hoop dat José dat niet erg vind dat ik dat zeg.
 
Ik vind hem zo grappig!


Teletubbie haken van José
Dit patroon heeft ze gehaakt met Neongaren van de Wibra, kleuren geel en oranje. En haaknaald 2,5.

Pootjes:
Pootje, beginnen met geel:
R1: 6v in magic ring (6)
R2: *2v in v* herhalen tot eind (12)
R3: *1v, 2v in v* herhalen tot eind (18)
R4: *1v, min* herhalen tot eind (12)
Kleur wisselen naar oranje.
R5-12: 12 v (12)
Zelfde voor 2e pootje.

Leg de 2 poten tegen elkaar en haak rondom beide poten. Begin in het midden en haak de 2 aan elkaar door 2v samen te haken (min), dit is de eerste steek van rij 13.

R13: min, 10v, min, 10 v (22)
R14 en 15: 22v
R16: 5v, min, 8 v, min, 5v (20)
R17: 20v
R18: 5v, mind, 6v, min, 5v (18)
R19: 18v
R20: 4v, min, 6v, min, 4v (16)
R21: 16v
R22: *min, v* herhalen tot eind (10)
Kleur wisselen naar geel.
R23-25: 10v
R26: *min, v* herhalen tot eind, in laatste v een v (4)
Afwerken, draadjes weg werken.


Creatie van José
Hoofd:
Start met geel:
R1: 5v in magic ring
R2: *2v in v* herhalen tot eind (10)
R3: *1v, 2v in v* herhalen tot eind (15)
R4: 15v
R5: *2v in v, v* herhalen tot eind (20)
Kleur wisselen naar oranje.
R6: 20v
R7: *2v in v, 3v* herhalen tot eind (25)
R8 en 9: 25v
R10: *min, 2v* herhalen tot eind (20)
R11: 20v
R12: *min, 2v* herhalen tot eind (15)
R13: 15v
R14: *min, 1v* herhalen tot eind (10)
R15: *min* herhalen tot eind (5) 

Oor:  (maak 2 óf een voor teletubbie, hi hi)
Met geel.
R1: 4V in magic ring
R2: *2v in 1v, 1v* herhalen tot eind (6)
Kleur wisselen naar oranje.
R3: *2v in 1v, 2v* herhalen tot eind (8)
R4 en 5: 8v

Staart:
Met geel.
8 lussen, terughaken met 2v in elke lus (16)

Aan elkaar zetten. Plakoogjes op het gezichtje en borduur een mondje.



Klaar is Teletubbie

Morgen een wasbeertje!

Reacties

Populaire posts van deze blog

Patroon Konijn Suusje

En ja.... de laatste voor de zomervakantie... Suusje het konijn is ook klaar. Met dank aan Mariëlle en Saskia die deze schat hebben getest. En hun resultaat mag er ook zijn! Mariëlle heeft er zelfs een jurkje bij ontworpen die ik in het patroon heb toegevoegd. Leuk om te zien hoe anders Suusje wordt als het met gewoon glad katoen wordt gehaakt. Net zo schattig! Dames, dank voor het testen. en wil jij nu ook aan de slag? Dat kan.....  hier is het patroon .

Blue monkey patroon

Wat is dit nu? Een monster? Je zou het bijna denken... Nicole ging met mijn patroon aan de haak.... en testte Blue monkey op geheel eigen wijze. Resultaat... en monsteraapje. Nog een duistere foto erbij... en brrrrrr Maar er zijn nog veel meer prachtige aapjes gehaakt.  Sommige met lange haren. En sommigen hebben een gladde huid of zelfs een truitje gekregen. De tip van Margaret om de steek die ik gebruikte voor het neusje op het gehele aapje toe te passen vind in erg geslaagd.  Eliza, Margaret, Nicole, Rita, Dominique en Marielle bedankt voor het testen!     Ik ben super blij en verrast met het resultaat. Dat dit uit mijn patroon te halen is! Geweldig! Blue Monkey is er ondersteboven van! Wil je ook je eigen variant maken? Dat kan, het patroon van het aapje is nu te downloaden En denk je nog even aan de GIVE AWAY? Nog 1 week te gaan

Hollands Olifantje

Alweer een prachtig patroon weten te scoren. Dit keer uit de Oekraïne. Jasmine heeft een prachtige olifant gemaakt. Zij maakte deze in het roze. Ik heb een Hollandse variant van gemaakt. De laatste update van dit patroon is gedaan op: 5 oktober 2013. Wil je meer zien van Jasmine. Want ze heeft nog meer mooie patronen... ga naar haar website: http://jasmine.in.ua/opisaniya/slonyasha/ We beginnen met hoofd en slurf. Dat is één deel. Indien je net als ik een rood wit blauw variant wilt maken, let dan op de kleuren die er achter staan. Anders is het één geheel, in één kleur. R1: 6v in magic cirkel (oranje) cute-amigurumi.blogspot.nl R2: *2v in v* 6x (12) (oranje) R3: *2v in v, v* 6x (18) (oranje) R4: *2v in v, 2v* 6x (24) (oranje) R5: *2v in v, 3v* 6x (30) (oranje) R6: *2v in v, 4v* 6x (36) (oranje) R7: *2v in v, 5v* 6x (42) (oranje) R8-14: 42v (oranje) R15: *min, 5v* 6x (36) (oranje) R16: *min, 4v* 6x (30) (oranje) R17: *min, 3v* 6x (24) (oranje) Deels opvulle