Doorgaan naar hoofdcontent

Nieuwe HAAK SAMEN - Flower power dino

Wat is een HAAK SAMEN? Een veel gestelde vraag op dit blog.


Een HAAK SAMEN heb ik bedacht om zo de patronen die ik zelf heb ontworpen, te laten controleren om ze daarna te kunnen publiceren. Je hebt dus de kans om een NIEUW ontworpen patroon als allereerste te haken.
Allergaartje- de Flower power dino

Wat kan jij doen?
Jij, samen met andere blogvolgers gaan samen hetzelfde patroon haken. Om zo te controleren of het beschreven patroon klopt. De kleinste foutjes halen we er zo samen uit, waarna het gepubliceerd wordt op dit blog met ook jullie foto's.

Wat gaan we haken?
De eerst volgende HAAK SAMEN aan is Allergaartje, de flower power dino.



 

De Flower power dino is een pittig patroon, voor de gevorderde haakster. Het patroon is wel verduidelijkt met foto's per onderdeel. Je kan natuurlijk altijd vragen stellen bij onduidelijkheden. Ook heb je binddraad of ijzerdraad nodig voor het maken van een frame voor in de amigurumi. Het is een knuffel dat ongeveer 30 cm lang en 15 cm hoog wordt. (bij haaknaald 2,5).

Hoe kan je mee doen, hoe werkt het en hoe lang ben ik bezig?
rug met flowers

Lees de voorwaarden, wat we gaan doen en schrijf je in. Doe het NU!!!.

Wanneer ontvang je een deel van het patroon?
De HAAK SAMEN  Flower power dino bestaat uit vijf delen en start op 8 mei. Als je je voor die datum hebt aangemeld met een emailadres, ontvang je  op 8 mei deel 1.De te verwachten delen zijn:
  • deel 1: Neus, hoofd;
  • deel 2: Lijf en staart;
  • deel 3: Ogen.
  • deel 4: Poten
  • deel 5: Flowers, of andere versiering.
Jij bepaalt zelf je tempo! Dus het is leuk om te doen, en kan tussen je andere haakwerkjes door. Doe vooral mee! Het is gezellig en leuk om allemaal hetzelfde te maken. Ook ik doe mee, dit keer met een mini variant van dezelfde dino, maar dan met haaknaald 1,0. En zal op dit blog bijhouden wat de vorderingen zijn.


Reacties

Populaire posts van deze blog

Patroon Konijn Suusje

En ja.... de laatste voor de zomervakantie... Suusje het konijn is ook klaar. Met dank aan Mariëlle en Saskia die deze schat hebben getest. En hun resultaat mag er ook zijn! Mariëlle heeft er zelfs een jurkje bij ontworpen die ik in het patroon heb toegevoegd. Leuk om te zien hoe anders Suusje wordt als het met gewoon glad katoen wordt gehaakt. Net zo schattig! Dames, dank voor het testen. en wil jij nu ook aan de slag? Dat kan.....  hier is het patroon .

Hollands Olifantje

Alweer een prachtig patroon weten te scoren. Dit keer uit de Oekraïne. Jasmine heeft een prachtige olifant gemaakt. Zij maakte deze in het roze. Ik heb een Hollandse variant van gemaakt. De laatste update van dit patroon is gedaan op: 5 oktober 2013. Wil je meer zien van Jasmine. Want ze heeft nog meer mooie patronen... ga naar haar website: http://jasmine.in.ua/opisaniya/slonyasha/ We beginnen met hoofd en slurf. Dat is één deel. Indien je net als ik een rood wit blauw variant wilt maken, let dan op de kleuren die er achter staan. Anders is het één geheel, in één kleur. R1: 6v in magic cirkel (oranje) cute-amigurumi.blogspot.nl R2: *2v in v* 6x (12) (oranje) R3: *2v in v, v* 6x (18) (oranje) R4: *2v in v, 2v* 6x (24) (oranje) R5: *2v in v, 3v* 6x (30) (oranje) R6: *2v in v, 4v* 6x (36) (oranje) R7: *2v in v, 5v* 6x (42) (oranje) R8-14: 42v (oranje) R15: *min, 5v* 6x (36) (oranje) R16: *min, 4v* 6x (30) (oranje) R17: *min, 3v* 6x (24) (oranje) Deels opvulle

Blue monkey patroon

Wat is dit nu? Een monster? Je zou het bijna denken... Nicole ging met mijn patroon aan de haak.... en testte Blue monkey op geheel eigen wijze. Resultaat... en monsteraapje. Nog een duistere foto erbij... en brrrrrr Maar er zijn nog veel meer prachtige aapjes gehaakt.  Sommige met lange haren. En sommigen hebben een gladde huid of zelfs een truitje gekregen. De tip van Margaret om de steek die ik gebruikte voor het neusje op het gehele aapje toe te passen vind in erg geslaagd.  Eliza, Margaret, Nicole, Rita, Dominique en Marielle bedankt voor het testen!     Ik ben super blij en verrast met het resultaat. Dat dit uit mijn patroon te halen is! Geweldig! Blue Monkey is er ondersteboven van! Wil je ook je eigen variant maken? Dat kan, het patroon van het aapje is nu te downloaden En denk je nog even aan de GIVE AWAY? Nog 1 week te gaan