Doorgaan naar hoofdcontent

Vakantie project

De grootste uitdaging in mijn vakantie was de De cocker spaniël van Kate. 
Omdat ik in de vakantie niet voldoende fibervulling kon meenemen voor deze grote knuffel heb ik alle onderdelen gehaakt en daarna weer mee terug genomen naar huis. 
Nadat alles uitgepakt was van de vakantie en gewassen en opgeruimd had ik de tijd om deze super knuffel in elkaar te zetten. Dat koste me toch nog 2 uur. 
In dit figuur zit namelijk ijzerdraad om de poten te bewegen. En dat is toch altijd weer een gepriegel om het goed voor elkaar te krijgen. Daarnaast moest de vulling er nog strak in.
Daarna moest er nog "fluffy"draad extra worden bijgehaakt en natuurlijk flink opborstelen.
Maar het resultaat mag er zijn. Ik vind haar echt prachtig geworden.






Het is een kooppatroon. Maar echt de moeite waard.
Nu heb ik restjes garen gebruikt die ik nog had liggen. Maar ondertussen heb ik - vergelijkbaar garen gevonden waar jij deze hond ook mee kunt haken. 


Lana Grossa - Peppina is geschikt voor de harige delen

Phildar Alpages is geschikt voor de ondervacht.


En dan volgende week de laatste vakantie update...

Oh ja. En wil je binnenkort weer voor me testen? 
Kijk dan op de test pagina of verwacht om te zien wat er aan komt en meld je alvast aan.

Nog wat extra foto's om jullie te "verwennen".



Groet
AmiFan










Reacties

  1. wat een geweldig beestje. Ik scrolde naar beneden om te kijken waar de gehaakte hond stond, dacht dat deze echt was:)

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Wat een supergaaf beestje, hij lijkt echt!
    Groetjes, Trees

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Wauw, dat ziet er echt fantastisch uit!!! Prachtig! Ik moest ook even 2x kijken... ;-)

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Whoww wat een mooie is het geworden, knap werk !

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Wauw zeg! Wat knap met dit garen. En hij lijkt zo echt. Mooi gemaakt.
    Groetjes, Wendy

    BeantwoordenVerwijderen

Een reactie posten

Wat leuk dat je je reactie hier achter laat! Alvast bedankt. Vragen stellen graag via het contactformulier. Hartelijke groet AmiFan

Populaire posts van deze blog

Patroon Konijn Suusje

En ja.... de laatste voor de zomervakantie... Suusje het konijn is ook klaar. Met dank aan Mariëlle en Saskia die deze schat hebben getest. En hun resultaat mag er ook zijn! Mariëlle heeft er zelfs een jurkje bij ontworpen die ik in het patroon heb toegevoegd. Leuk om te zien hoe anders Suusje wordt als het met gewoon glad katoen wordt gehaakt. Net zo schattig! Dames, dank voor het testen. en wil jij nu ook aan de slag? Dat kan.....  hier is het patroon .

Blue monkey patroon

Wat is dit nu? Een monster? Je zou het bijna denken... Nicole ging met mijn patroon aan de haak.... en testte Blue monkey op geheel eigen wijze. Resultaat... en monsteraapje. Nog een duistere foto erbij... en brrrrrr Maar er zijn nog veel meer prachtige aapjes gehaakt.  Sommige met lange haren. En sommigen hebben een gladde huid of zelfs een truitje gekregen. De tip van Margaret om de steek die ik gebruikte voor het neusje op het gehele aapje toe te passen vind in erg geslaagd.  Eliza, Margaret, Nicole, Rita, Dominique en Marielle bedankt voor het testen!     Ik ben super blij en verrast met het resultaat. Dat dit uit mijn patroon te halen is! Geweldig! Blue Monkey is er ondersteboven van! Wil je ook je eigen variant maken? Dat kan, het patroon van het aapje is nu te downloaden En denk je nog even aan de GIVE AWAY? Nog 1 week te gaan

Hollands Olifantje

Alweer een prachtig patroon weten te scoren. Dit keer uit de Oekraïne. Jasmine heeft een prachtige olifant gemaakt. Zij maakte deze in het roze. Ik heb een Hollandse variant van gemaakt. De laatste update van dit patroon is gedaan op: 5 oktober 2013. Wil je meer zien van Jasmine. Want ze heeft nog meer mooie patronen... ga naar haar website: http://jasmine.in.ua/opisaniya/slonyasha/ We beginnen met hoofd en slurf. Dat is één deel. Indien je net als ik een rood wit blauw variant wilt maken, let dan op de kleuren die er achter staan. Anders is het één geheel, in één kleur. R1: 6v in magic cirkel (oranje) cute-amigurumi.blogspot.nl R2: *2v in v* 6x (12) (oranje) R3: *2v in v, v* 6x (18) (oranje) R4: *2v in v, 2v* 6x (24) (oranje) R5: *2v in v, 3v* 6x (30) (oranje) R6: *2v in v, 4v* 6x (36) (oranje) R7: *2v in v, 5v* 6x (42) (oranje) R8-14: 42v (oranje) R15: *min, 5v* 6x (36) (oranje) R16: *min, 4v* 6x (30) (oranje) R17: *min, 3v* 6x (24) (oranje) Deels opvulle